ניווט מהיר

התקנת מזגנים בגן יבנה

התקנת מזגנים בגן יבנה נעשית עבור לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. השירות הנ"ל ניתן בעיר ובאזורים נוספים הקרובים אליה כל השנה ומתגבר לקראת הקיץ. עומס החום במישור החוף רב והלקוחות מפעילים את המערכות כל העת. השירות מקיף וכולל ייעוץ, מכירה ואספקה לשלב הראשון. שירותים משלימים אותם נותן טכנאי מזגנים מנוסה לאחר ההתקנה הינם תחזוקה, טיפולים ותיקונים. הם ניתנים לאורך זמן, כך, שכל לקוח נכנס למערכת יכול להיות בטוח שיקבל מענה לבקשותיו ודרישותיו. החברה משווקת מבחר מזגנים המגיעים בדגמים שונים. הנפוצים ביותר הינם המפוצלים העיליים אותם ניתן לראות כמעט בכל מבנה. מבוקשים פחות הם המיני מרכזיים והמרכזיים.  כל מערכת נבחרת, בעיקר, על פי גודל השטח והחלל שיש לקרר. חדר קטן מצריך מזגן 1 עד 1.5 כוח סוס. חדר בינוני בין 2 ל2.5 כ"ס וגדול החל מ 3 כ"ס. שיקולים אחרים הם מיקום המבנה באזור האקלימי, עלויות, צרכים נוספים של בעלי הבית וטעמם האישי. טכנאי מזגנים בגן יבנה יכול לסייע בבחירה. כל התקנה נעשית על פי הוראות היצרן, וכן על פי כללי תקינה קיימת.

טכנאי מזגנים מוסמך!

שירותי מיזוג אוויר

תיקון והתקנת כל סוגי המזגנים

התקנה, תחזוקה שוטפת ותיקונים

טכנאי מזגנים בגן יבנה מבצע התקנות רבות של מזגנים מפוצלים. לכל מזגן מפוצל יש שתי יחידות. חיצונית בה מצוי המדחס וחלקים אחרים ופנימית בה מצויים המאייד והמאוורר וחלקים אחרים. את היחידה הפנימית הוא מתקין על אחד הקירות החיצוניים של החדר. הנקודה הנבחרת היא כ 10 ס"מ מתחת לתקרה ובמרכז החדר כדי שמכאן יהיה פיזור האוויר מעולה ויעיל. היחידה החיצונית מותקנת על בסיס מיוחד המחובר לקיר או מונח על החיפוי החיצוני שבקרקע. שתי היחידות מחוברות ביניהן בצנרת מתאימה. התקנת מזגנים בגן יבנה למערכות מיני מרכזיות שונה. כאן מתקינים תעלות מיוחדות מעל הנמכות תקרה. כל תעלה מובילה לחדר מסוים ובקצה יש תריס שאותו ניתן לסגור בעת הצורך. מערכות מיני מרכזיות מתאימות גם לסלון רחב ממדים והתעלות תעבורנה בקירות עד לפתחי אוויר הממוקמים באזורים שונים בו. התוצאה היא שהאוויר זורם היטב לכל פינות הסלון. מערכות מרכזיות מיועדות לסופרמרקטים, אולמות אירועים, חנויות אאוטלט, בתי קולנוע וכדומה. הצנרת דרכה זורם האוויר מותקנת ברום התקרה. לאחר סיום העבודה יבדוק טכנאי מזגנים  היטב שהמערכות פועלות ומקררות כראוי.

שירות מחברה בעלת מוניטין

טכנאי מזגנים בגן יבנה מספק שירות מקצועי עם יחס אישי.  כך, כמובן, בעת התקנת מזגנים ובעת שהוא מציע שירות שוטף הניתן לאורך כל ימות השנה ובמרבית שעות היום. הוא כולל ייעוץ טלפוני לגבי טיפולים פשוטים אותם יכול הלקוח לבצע. בנוסף, מהירות תגובה לתקלות מורכבות בשיא החום, שימוש בחלקי חילוף מקוריים או אחרים המוכרים רשמית על ידי היצרנים, מתן יחס אישי, יכולת להקשיב ולהפנים לבקשות ועוד. הוא מבצע מגוון של טיפולי אחזקה השומרים על חלקי המזגן ואף מאריכים חייהם. כך, ניקוי מסננים וניקוי כללי חיצוני. תיקונים פשוטים, יחסית, כמו מילוי גז עקב דליפה, ניקוי מזגן, טיפול במזגן מרעיש ועוד יבוצעו על ידו במקום. תקלות מורכבות יותר כמו: החלפת כבל, מדחסים ולוחות פיקוד יתוקנו בצורה מקצועית ולשביעות רצון הלקוח. טכנאי מזגנים בגן יבנה בעל אחריות ידאג שתיקונים מורכבים ייעשו במעבדות מקצועיות. מומלץ לקבל שירות מחברת חום קור טכנאי מזגנים בעלת המוניטין. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים ועוד. היא תשמח לשרת לקוחות נוספים המקבלים עליה המלצות טובות.

לקוחות ממליצים

מנחם מראשון לציון

שירות סופר מהיר הגיע תוך חצי שעה וגבה שירות בלבד.

מנחם

ראשון לציון

אלכס מאשדוד

מקצועי מאוד ולא יקר ממליץ בחום.

אלכס

אשדוד

מירי מרחובות

שירות מעולה הגיע בזמן וגבה מחיר הוגן.

מירי

מרחובות

הוספת המלצה