ניווט מהיר

התקנת מזגנים טכנאי מוסמך

טכנאי מזגנים מספק שירותים נאמנים ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ואחרים. הם ניתנים לאורך כל ימות השנה ומתגברים לקראת הקיץ ובמהלכו עקב ביקוש עצום מצד לקוחות. בעת הזאת, הצוותים פועלים שעות ארוכות כדי לספק שירותים שונים. אחת המשימות העומדות בפניהם הינה התקנות מזגנים חדשים מסוגים שונים. שירותים נלווים הם ייעוץ, מכירה, אספקה, תיקונים ותחזוקה. הם מנוסים במתן שירות לכל אלו. המזגנים הנפוצים ביותר הם מפוצלים. ביניהם עיליים, מיני מרכזיים ומרכזיים.  כולם מגיעים עם שתי יחידות. האחת הינה פנימית וכוללת את המאייד וחלקים נוספים והשנייה היא חיצונית וכוללת את המדחס וחלקים אחרים. היחידה הפנימית של מזגן מפוצל מותקנת על אחד הקירות הנבחרים אשר ממנו ניתן לפזר את האוויר בצורה מיטבית לכל חלל החדר. שתי היחידות מחוברות ביניהן בחיווט ובצנרת מתאימה. ניתן למצוא מזגנים עם תפוקות שונות. כך, 1 עד 1.5 כוח סוס לחדרים קטנים. 2 עד 3 כ"ס לחדרים בינוניים ו 3.5 עד 4.5 כ"ס לחללים גדולים או לדירות של 120 מ"ר ויותר. האחרונים קרויים גם מיני מרכזיים והאוויר המוזרם מהם עובר בתעלות מיוחדות המותקנות מעל הנמכות תקרה מגבס או מעץ. התקנות מזגן מכל סוג שהוא חייבת להיות מקצועית.

טכנאי מזגנים מוסמך!

שירותי מיזוג אוויר

תיקון והתקנת כל סוגי המזגנים

התקנה על פי תקנים קיימים

התקנות מזגנים חדשים מתבצעים על ידי צוות עובדים הכולל לפחות שני אנשים. התקנות מזגן מפוצל אורכת מספר שעות ואילו של המיני מרכזיים – זמן רב יותר בשל המורכבות הכרוכה בה. ההתקנה נעשית על פי תקנים וכללים קיימים ובהתאם להוראות היצרנים. היא נעשית בשלבים. לרוב, מתחילים מהיחידה החיצונית. על הקיר החיצוני או על הקרקע מתקינים את הבסיס מסיבי העשוי פלדה. את היחידה החיצונית הכבדה מעלים באמצעות מתקן הרמה מיוחד ומניחים אותה בצורה בטוחה על הבסיס. את החלק הפנימי מתקינים בקיר הנבחר, ולבסוף, מחברים את שתי היחידות בצנרת מתאימה. יש צורך להכין שקע חשמל בקרבה ליחידה הפנימית. את השקע מכין חשמלאי מוסמך. טכנאי מזגנים אף אחראי לוודא שהמערכת פועלת היטב. הוא אף מסביר על הדרך להפעלתה. כל אחד מצויד בשלט מתאים. כל לקוח מקבל חוברת הדרכה צמודה על מנת שילמד ויבין איך להפעילו ולתחזקו. כך, הוא יוכל לשמור היטב עליו ועל חלקיו הפנימיים. ניקוי מסננים הוא אחד מהפעולות שיש לעשות מדי תקופה. כך יימנע מהמזגן לפעול במאמץ מוגבר וכך גם ימנע בלאי גדול מדי.

שירות מקצועי

התקנות מזגנים ניתן לעשות לאורך כל ימות השנה. מטבע הדברים, הלחץ הגדול על צוותי העבודה הוא בקיץ. לכן, מומלץ להקדים ולהתקין בעונות החורף ובעונות פחות לחוצות. אם אין ברירה אזי כדאי לשריין מועד התקנות מזגן די זמן מראש. טכנאי מזגנים מגיע לכל לקוח עם ניידת שירות מאובזרת בה ניתן למצוא את כל כלי העבודה הנדרשים, כמו גם, חלקי חילוף תקניים ו/או כאלו המאושרים על ידי היצרנים. לכל מזגן ניתנת אחריות אשר תנאיה  נקבעים על פי שיקולי היצרן. מומלץ לרכוש מזגנים המיוצרים על ידי חברות מובילות ובעלות מוניטין. הייצור אצלן נעשה תחת בקרת איכות גבוהה ביותר והגימור הינו מושלם. משום כך, אלו הם מכשירי חשמל אמינים ובטוחים לשימוש. החברות הללו גם מספקות רשת ביטחון בדמות שירותי תחזוקה ותיקונים המתבצעים בשטח או בסדנאות מסודרות. מומלץ לקבל שירות מקיף אצל חברת חום קור טכנאי מזגנים בעלת המוניטין. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מקצועיים עם יחס אישי. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח.

לקוחות ממליצים

מנחם מראשון לציון

שירות סופר מהיר הגיע תוך חצי שעה וגבה שירות בלבד.

מנחם

ראשון לציון

אלכס מאשדוד

מקצועי מאוד ולא יקר ממליץ בחום.

אלכס

אשדוד

מירי מרחובות

שירות מעולה הגיע בזמן וגבה מחיר הוגן.

מירי

מרחובות

הוספת המלצה