ניווט מהיר

טכנאי מזגנים ברמת גן

טכנאי מזגנים ברמת גן משרת לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. השירות ניתן בעיר, בגוש דן  ובסביבותיו. הוא כולל ייעוץ לבחירת דגם המזגן הרצוי, מכירה ואספקה, התקנה, תחזוקה וטיפולים, תיקונים וכדומה. הוא מספק שירותיו לאורך כל השנה, ובעיקר, בקיץ כאשר הביקוש עולה בגלל עומס החום הכבד המחייב אנשים להפעלת מערכות מיזוג. צריך לציין עוד, כי תיקון מזגנים ברמת גן מתגבר בתקופה זאת והטכנאי נערך לטיפול בהם. השירות ניתן לכל סוגי המזגנים הקיימים בשוק. המבוקשים ביותר הינם המפוצלים העיליים המגיעים עם שתי יחידות. קיימת פנימית בה מצוי המאייד, המאוורר וחלקים אחרים, והשנייה הינה החיצונית בה מצוי המדחס. את היחידה הפנימית מתקינים על אחד הקירות החיצוניים בגובה של כעשרה ס"מ מתחת לתקרה. זוהי הנקודה ממנה מתפזר האוויר בצורה הטובה ביותר לכל חלקי החדר. היחידה החיצונית  מנייצרת רעש חזק ומונחת על בסיס מסיבי המותקן על הקיר או על הרצפה. שתי היחידות מחוברות ביניהן בצנרת מתאימה. השירות ניתן גם למערכות מיני מרכזיות ומרכזיות, וכן, למזגני אינוורטר וכדומה. ההתקנות מתבצעות על פי הוראות היצרנים וכללי תקינה קיימים.

טכנאי מזגנים מוסמך!

שירותי מיזוג אוויר

תיקון והתקנת כל סוגי המזגנים

תקלות מגוונות

התקלות במזגן עלולות להיות מגוונות ונוצרות עקב בלאי, חבלה, תאונה וכדומה. טכנאי מזגנים ברמת גן מטפל בכל אחת ביעילות רבה. כך, במסננים סתומים, בטפטופים עקב סתימות צנרת בתוך המערכת הפנימית לתוך הבית, במזגנים מרעישים, בניקוי עובש הגורם לסתימות ולריח רע ועוד. כל אלו הן תקלות פשוטות, יחסית, אשר לא מחייבות החלפת חלקים אלא במקרים מסוימים. הפעולות המבוצעות הן ניקוי סתימות, ניקוי מסננים מאבק שהצטבר עליהם, חיזוק חלקים רופפים וכדומה. ניתן למצוא תקלות מורכבות יותר. אחת מהן היא חוסר בגז בגלל דליפה מהצנרת. טכנאי יאתר את מקור הדליפה, יתקן אותה ויוסיף גז בכמות הנדרשת. תקלות שמחייבות החלפת חלקים הם קבל תקול, לוח פיקוד שיצא מכלל שימוש, מדחס שהפסיק לעבוד. מדחס ניתן לתקן, לעיתים, במעבדות. לוח פיקוד ומדחס הם שני חלקים יקרים, ולכן, במקרים בהם מדובר על מערכת ישנה כדאי לשקול החלפת מערכת לחדשה. במקרה כזה עלות תיקון מזגנים ברמת גן תהיה מעט יותר זולה מאשר כל המערכת. וכדאי לעשות שיקול כלכלי חשוב. עלות ביקורי טכנאים נקבעת לפי אופי הטיפול. היא מתחילה בעלות בסיסית בשביל ביקור וגדלה ככל שהתיקון מורכב.

שירות מחברה בעלת מוניטין

טכנאי מזגנים ברמת גן מציע שירותים איכותיים עם יחס אישי לכל לקוח. יש לציין כי אחד השירותים החשובים שלו הינו ייעוץ לגבי הדגם הרצוי. היות והבחירה קשורה בהוצאות רכישה והתקנה. השיקולים לבחירה הם בעיקר, גודל השטח שיש לקרר ומבנה הבית אבל קיימים משניים כמו מיקום המבנה באזור האקלימי, צרכים ספציפיים של בעלי הבית ועוד. עם זאת, ההמלצה תהיה תמיד על מזגן של יצרן בעל מוניטין המגיע עם אחריות. לכל מזגן מוצמדת חוברת להוראות תפעול ותחזוקה. החברה אף מחזיקה גם ברשת מעבדות לתיקונים. טכנאי מספק שירותים מעולים בשגרה. בין היתר, יכול לייעץ טלפונית במקרים בהם קיימות בעיות קלות. בנוסף, הוא מגיע ללקוח במהירות האפשרית עם ניידת שירות מאובזרת הכוללת חלקי חילוף מקוריים או אחרים תקניים המאושרים על ידי היצרנים. תיקון מזגנים ברמת גן נעשה על ידי חברת חום קור טכנאי מזגנים שהינה בעלת מוניטין. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. למנהליה יש ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בנושא, מקבלת מידע על חידושים, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך השנים  ועוד.

לקוחות ממליצים

מנחם מראשון לציון

שירות סופר מהיר הגיע תוך חצי שעה וגבה שירות בלבד.

מנחם

ראשון לציון

אלכס מאשדוד

מקצועי מאוד ולא יקר ממליץ בחום.

אלכס

אשדוד

מירי מרחובות

שירות מעולה הגיע בזמן וגבה מחיר הוגן.

מירי

מרחובות

הוספת המלצה